آپدیت Mate20 پرو از راه رسید

0

فارنت/ هواوی میت ۲۰ پرو ماه پیش یک آپدیت کامل را دریافت کرد. اما به نظر می‌رسد که این برند چینی قصد ندارد تنها با یک آپدیت سال میلادی را به اتمام برساند.

آپدیت جدید میت ۲۰ پرو به تازگی منتشر شده است. این شرکت همین یک ماه پیش یک آپدیت را برای این گوشی هوشمند معرفی کرد. اما حالا شاهد یک آپدیت دیگر هم هستیم که یک سری از امکانات و مشکلات گوشی قبلی را برطرف کرده است.

این آپدیت با شماره ۹٫۰٫۰٫۱۴۲ منتشر شده است و دقیقا ۵۲۳ مگابایت حجم آن است. اگر آپدیت خود را چک کنید مطمئنا با این نسخه روبرو خواهید شد و بهتر است که با وای فای خود متصل شوید و آن را دانلود کنید. همانطور که گفتیم میزان تغییرات کم نیست و باید شاهد بهبودهایی خوبی باشید.

برای شروع، هواوی تصمیم گرفته که عملکرد سیستم تشخیص چهره را بهتر کند. در شرایط‌ها و سناریوهای مختلف باید شاهد عملکرد بهتری از سیستم آنلاک تشخیص چهره باشید. همچنین این آپدیت باعث خواهد شد که حسگر اثر انگشت هم عملکرد سریع‌تری داشته باشد.

از تغییرات دیگر آپدیت جدید میت ۲۰ پرو می‌توان به بهبود کیفیت تصاویر اشاره کرد. تصاویری که با دوربین گوشی ثبت می‌کنید مطمئنا از کیفیت بهتری برخوردار خواهند بود. همچنین گوشی ارتباط بهتری با گوگل مپس خواهد داشت. یک مشکل دیگر هم این بود که نشان نوتیفیکیشن گوگل مسیجز نمایش داده نمی‌شد و این مشکل هم حل شده است.

گوشی میت ۲۰ پرو هواوی، احتمالا یکی از گوشی‌ها است که بیشترین امکانات را عرضه می‌کند. این گوشی یک مجموعه دوربین سه‌گانه، استاندارد IP68 ضدآب و گرد و غبار، شارژ بی‌سیم برعکس و حسگر اثر انگشت داخل صفحه دارد. حقیقتا که این محصول یکی از اغواکننده‌ترین محصولات بازار است.

به هر حال اگر صاحب این گوشی جذاب هستید بهتر است که سری به آپدیت‌ها بزنید و آپدیت جدید میت ۲۰ پرو را دانلود نصب کنید تا عملکرد گوشی شما بهتر از پیش شود.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید