بحث انتقال پول حسینی در مذاکره نماینده استقلال با باشگاه ترابزون

0

تسنیم/ نمایندگان دو باشگاه استقلال و ترابزون اسپور ترکیه با هم دیدار و گفت‌وگو کردند.
علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال در سفری که به ترکیه داشت، با مسئولان ترابزون اسپور ترکیه دیدار و گفت‌وگو کرد. در این دیدار، دو طرف بر سر انتقال بخشی از پول انتقال سیدمجید حسینی صحبت کردند. حسینی مدافع ملی‌پوش در حالی به این تیم ترکیه‌ای رفت که باشگاه استقلال سود ۶۰۰ هزار دلاری کرد و قرار شده در صورت پیوستن این بازیکن به تیم دیگری، ۲۰ درصد حق انتقال به باشگاه استقلال برسد.
در ادامه، نمایندگان باشگاه بر سر انتقال بازیکنان در آینده و نزدیک روابط دو باشگاه به توافقاتی دست یافتند. همچنین قرار شده تورنمنت چهارجانبه‌ای با حضور استقلال و ترابزون برگزار شود. یکی دیگر از صحبت‌های مطرح شده بین دو نماینده باشگاه، سرمایه‌گذاری و همکاری در بخش آکادمی باشگاه بود که توافقات خوبی حاصل شد.
سایت رسمی باشگاه ترابزون‌اسپور ترکیه نیز در خبری اشاره کرد که علی خطیر، معاون باشگاه استقلال به همراه محمد یزدان‌پرست، نماینده تجاری کنسولگری ایران در ترابزون و سید علیزاده، مدیرکل کنسولگری ایران از باشگاه تزابرون‌اسپور بازدید کردند. عمر سائیراوغلو، عضو هیئت مدیره باشگاه ترابزون اسپور از هیت ایرانی استقبال کرد و گفت که طبق اظهارات دو بازیکن ایرانی آبی‌وعنابی‌ها، آنها از بازی در ترابزون‌اسپور راضی و خوشحال هستند. او همچنین از رابطه نزدیک دو باشگاه ترابزون‌‌اسپور و استقلال ابراز رضایت و خرسندی کرد. هیئت ایرانی در پایان برای هیئت مدیره باشگاه ترابزون‌اسپور و تیم فوتبالش آرزوی موفقیت کرد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید