برنگ برنده گوشی تاشو سامسونگ در برابر رقبا

0

دیجی رو/ سامسونگ، به عنوان یک کمپانی پیشگام در تولید نمایشگرهای منعطف قصد دارد که تا سال آینده، یک گوشی کاملا منعطف را به بازار معرفی کند.

هنوز از اینکه آیا باتری این گوشی نیز منعطف است یا خیر خبری نشده، اما سامسونگ این گوشی را طوری طراحی کرده که شما بتوانید هر شکلی را که میخواهید به آن بدهید. این در حالی است که این باتری، از اخرین اختراعات این کمپانی به حساب می‌آید.

این گوشی، شامل یک قسمت کیسه مانند می‌شود که تمام مقاومت ها و الکترود های فلزی مورد نیازش، داخل آن قرار گرفته و همه آن ها به شکل موجی تعبیه خواهند شد. همانطور که حدس زده میشود، تمام این ویژگی ها به خاطر باتری این گوشی است که بتواند بدون شکستن، خم شود.

چند سال پیش در نمایشگاه InterBattery در کره جنوبی، کمپانی سامسونگ از یک باتری قابل چرخش و منعطف رونمایی کرد. نمونه های اولیه از این گوشی، بیشتر شبیه به لاستیک بود تا صفحه نمایش‌های صافی که ما قبلا در هر گوشی‌های استاندارد دیده‌ایم؛ و هنوز به طور واضح مشخص نیست که آیا این اقدامات به دلیل ضرورت های ساختاری است و یا به خاطر این که سامسونگ قصد دارد از آن‌ها در راه های هوشمندانه‌ای استفاده کند.

سامسونگ SDI ( بخشی که مربوط به صفحات نمایشگر و رابط کاربری و اینترنت این کمپانی مروبط است) مدعی شده که در چند سال آینده، تولید باتری های انعطاف پذیر به میزان انبوه خواهد رسید و حال می‌دانیم که این اتفاق ممکن است بسیار زودتر از موعود مقرر اتفاق بیفتد. هنوز مشخص نیست که آیا این گوشی برای فروش تجاری آماده است یا خیر، اما به نظرمیرسد که راهی برای دستیابی به باتری های منعطف بهتر در آینده باشد؛ بنابراین میتوان با اطمینان گفت که در آینده شاهد تکنولوژی بالاتر در باتری های منعطف از سوی سامسونگ و دیگر کمپانی ها خواهیم بود.

هنوز اطلاعات دقیقی از ظرفیت و زمان عرضه‌ی این باتری ها در دسترس نیست، اما این تکنولوژِی می‌تواند راهی باشد به سمت شارژر هایی با قابلیت حمل ساده، طراحی های عجیب و غریب تلفن همراه و یا ایده های جدید دیگر که هنوز کسی نمی‌تواند درمورد آنها نظری بدهد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید