بیرانوند ورای جنگ کی‌روش برانکوست

0

ورزش ۳/ علیرضا بیرانوند پس از سوت پایان بازی، با شور و شوق عجیبی برانکو را در آغوش گرفت تا شادی اش را با پروفسور تقسیم کند.

 

شاید حتی بازیکنان پرسپولیس هم تصور نمی کردند پس از سپری کردن ۹۰ دقیقه در جو وحشتناک ورزشگاه بنیان دیزل و در شرایطی که با دفاع مستحکم اجازه گلزنی به سبزپوشان را نداده بودند، روی یک ضربه ایستگاهی به گل برسند. پرسپولیسی ها البته فرصت های گلزنی هم داشتند اما کسب یک امتیاز هم از این بازی خارج از خانه نتیجه قابل قبولی به شمار می رفت.
اما ضربه سر شجاع خلیل زاده تبدیل به گل شد تا پرسپولیس سه امتیاز حساس را به دست بیاورد و بازیکنان این تیم خوشحالی زاید الوصف خود را در همان ابتدا با سرمربی خود تقسیم کردند. آن ها دور برانکو حلقه زدند و شجاع خلیل زاده او را در آغوش گرفت اما این پایان کار نبود.
پس از سوت پایان مسابقه علیرضا بیرانوند به سمت برانکو رفت و به شکل عجیبی او را در آغوش گرفت. بیرانوند که پیش تر سابقه شوخی های مختلف با برانکو پس از پایان بازی را داشت، این بار به شکلی عادی سرمربی تیمش را در آغوش گرفت اما تصاویر نشان می دهند برانکو به نوعی از این موضوع هراس داشت و شاید تصور می کرد گلر پرسپولیس بازهم می خواهد برانکو را روی کول خود بگیرد و این چنین از سرمربی تیمش تشکر کند.
بیرانوند که چهره ای شوخ در اردوی پرسپولیس است، در اردو، فرودگاه، هتل و استادیوم از فرصت استفاده می کند تا علاقه اش را به برانکو نشان دهد و روز گذشته نیز چنین اتفاقی در ورزشگاه بنیان دیزل رخ داد.
بیرانوند در بازی با ماشین سازی عملکرد بسیار خوبی داشت و چند سیو فوق العاده را انجام داد و با ثبت یک کلین شیت، این شرایط را برای دیگر بازیکنان پدید آورد که برای گلزنی تلاش کنند. او در سال های اخیر گلر شماره یک تیم ملی هم بوده و با نمایش های فوق العاده با پیراهن تیم ملی و پرسپولیس، خود را به عنوان گزینه اول کی روش در جام ملت ها مطرح کرده است.
شادی با برانکو پس از بازی با ماشین سازی در حالی انجام شد که سرمربی سرخ ها تقابل مستقیم با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی دارد و شاید خیلی ها گمان کنند چنین اتفاقی برای بیرانوند دردسرساز خواهد شد اما بیرانوند با کی روش نیز ارتباط بسیار خوب و صمیمانه ای دارد و با چنین کیفیت فوتبالی ای، هیچ مربی نمی تواند او را کنار بگذارد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید