خلیلی: به دنبال افتخارات داخلی و بین‌المللی هستیم

0

خبر ورزشی/ سرپرست تیم پرسپولیس گفت: الان مسئولیت متفاوتی در تیم دارم و دیروز تجربه گرانبهایی در پرسپولیس به دست آوردم.

محسن خلیلی در خصوص وضعیت تیم پرسپولیس و برد مقابل پدیده شهر خودرو در جام حذفی گفت: همه دیدند که حساسیت بازی دیروز چقدر بالا بود. ما با تیم خوب و فنی پدیده بازی داشتیم که از بهترین تیم‌های ایران است. خدا را شکر که هواداران در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و از تیم حمایت کردند و خوشحالیم که این حمایت‌ها بالاخره جواب داد و موفق شدیم پدیده را شکست دهیم. جا دارد که به مدیریت باشگاه،کادر فنی و بازیکنان این نتیجه را تبریک بگویم و همه هواداران و پیشکسوتان بابت این نتیجه خوشحالند. ان‌شاءالله با ادامه این روند بتوانیم به قهرمانی جام حذفی برسیم.
سرپرست تیم پرسپولیس درباره نشستنش روی نیمکت این تیم و بازگشتش به ورزشگاه آزادی بعد از سالها ادامه داد: به هر حال شرایط و جو متفاوت است، چرا که با یک شرایط کاری جدید به پرسپولیس برگشتم. با این همه من از پرسپولیس هیچ‌گاه دور نبودم و به عنوان یک هوادار نتایج و شرایط تیم را رصد می‌کردم، اما حالا یک سمت رسمی دارم که با زمان بازی کردن فرق می‌کند. آن زمان که داخل زمین بازی می‌کردم شرایط به گونه دیگری بود و الان وضعیت فرق می‌کند و باید روی نیمکت باشم، اما می‌توانم بگویم که دیروز و با نشستن روی نیمکت تیم تجربه گرانبهایی به دست آوردم، خوشبختانه بعد از مدتها با هواداران دیدار داشتم و حس و حال روزهای گذشته برای من زنده شد. خوشبختانه در جریان بازی هم مشکلی پیش نیامد، چرا که تجربه خوبی برای این کار داشتم و با شرایط آشنا بودم. دیروز با کمک همه اعضای تیم موفق شدیم که روز سختی را پشت سر بگذاریم. امیدوارم که در ادامه وضعیت پرسپولیس روز به روز بهتر شود و بتوانیم افتخارات داخلی و بین المللی بیشتری به دست بیاوریم.
وی درباره حمایت‌های هواداران از او تصریح کرد: من در جریان بازی محو شرایط بودم و متوجه لطف هواداران نشدم، اما دست آنها را می‌بوسم و خوشحالم که این هواداران را داریم. خوشبختانه در همه این سالها ارتباط خیلی خوبی با هواداران داشتم و هر چه اعتبار دارم مدیون آنها هستم.
خلیلی درباره بازی روز شنبه مقابل نفت مسجد سلیمان و اینکه آیا احتمال درخواست برای به تعویق افتادن این بازی وجود دارد یا نه، ادامه داد: قطعا هر چه کادرفنی تیم صلاح بداند همان کار را انجام خواهیم داد، ما ریکاوری مناسبی با نظر مربیان انجام می‌دهیم و همه برنامه‌های تیم زیرنظر آقای برانکو انجام می‌شود و اگر نیاز به تغییر باشد، حتما پس از صحبت‌های سرمربی تیم آن را پیگیری خواهیم کرد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید