فریادشیران: روحیه پرخاشگری «کی‌روش» کار دست تیم ملی داد

0

ایرنا/ مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: روحیه پرخاشگری کی روش طی هشت سال گذشته به بازیکنان ایران منتقل شد و این مساله امروز در دیدار برابر ژاپن در مرحله نهایی جام ملت های آسیا کار دست ما داد.
«نادر فریاد شیران» دوشنبه شب پس از حذف ایران از جام ملت های آسیا در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: یکی از دلایل شکست ما در دیدار مقابل ژاپن این بود که بازیکنان و کادرفنی ایران آنها حریف را ضعیف تر از خود می دانستند.
وی ادامه داد: بی تردید ژاپن قوی ترین تیمی بود که تا امروز با آنها بازی کرده بودیم و فکر می کنم عیار واقعی تیم ما در این مسابقه مشخص شد.
مربی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت های ۱۹۹۶ امارات گفت: یکی از نقاط بسیار ضعف تیم ملی تزریق روحیه پرخاشگری از سوی سرمربی تیم ملی به بازیکنان بود که در صحنه گل نخست هم این مساله کار دست ما داد.
وی تصریح کرد: کی روش در این هشت سال چگونه حرفه ای بودن را به بازیکنان یاد نداده که امروز شاهد اوج غیرحرفه ای گری از سوی بازیکنان بودیم.
فریادشیران اظهار داشت: تیم ملی ایران فرصت بسیار خوبی را برای رسیدن به فینال از دست داد و شاید اگر ما خودمان می خواستیم قرعه را برداریم رویمان نمی شد تا این حد آسان انتخاب کنیم.
وی تصریح کرد: ما تا قبل از بازی با ژاپن با تیم های یمن، ویتنام، عراق و چین بازی کرده بودیم که تمام آنها از ما بسیار ضعیف تر بودند.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص احتمال ادامه همکاری کی روش با فدراسیون ایران گفت: این اتفاق بزرگترین خیانت به فوتبال ایران است و ما حتی اگر قهرمان هم می شدیم او باید از تیم ملی جدا می شد.
تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا با نتیجه سه بر صفر مقابل ژاپن شکست خورد و از رسیدن به فینال باز ماند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید