پیش‌بینی جالب اهالی هنر و ورزش از جدال ایران

0

ورزش ۳/ در آستانه دیدار حساس دو تیم ایران و ژاپن، اهالی هنر و ورزش به پیش بینی این جدال پرداختند و امیدوارند شاگردان کارلوس کی‌روش با برتری مقابل حریف راهی فینال جام ملت‌ها شوند.

شاگردان کارلوس کی‌روش تنها یک گام دیگر برای عبور از طلسم ۴۳ ساله فاصله دارند و بعد از نمایش موفق طی ۵ دیدار اخیر، اکنون امیدوارند با برتری برابر ژاپن راهی فینال جام ملت‌ها شوند. در این بین در فاصله ساعاتی کوتاه تا این بازی حساس و سرنوشت ساز اهالی هنر و ورزش در گفتگو با ایلنا به پیش بینی این بازی پرداخته‌اند.

پیمان قاسم‌خانی (نویسنده و کارگردان): هر موقع پیش‌بینی می‌کنم بر عکس از آب در می‌آید اما امیدوارم که بتوانیم از سد ژاپن عبور کنیم و در فینال هم قهرمان شویم.

محمد بحرانی (بازیگر و صداپیشه جناب‌خان): تیم خوبی داریم و برای تک تک بازیکنان آرزوی موفقیت می‌کنم. احساس میکنم که یک بر صفر بازی را به سود خود پایان می‌دهیم.

مجتبی حسینی (مربی فوتبال): این دیدار مساوی می‌شود و به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد. برنده را نمی‌توانم حدس بزنم.

حمید درخشان (پیشکسوت فوتبال): این بازی یک بر صفر به نفع ایران خواهد شد. از لحاظ تاکتیکی به بلوغ رسیدیم و می‌توانیم بر ژاپن غلبه کنیم.

پگاه آهنگرانی (بازیگر): امیدوارم بتوانیم موفق شویم و ژاپن را شکست دهیم. فکر می‌کنم ۲ بر ۱ پیروز می‌شویم.

احسان حدادی (دو و میدانی): تیم ایران خیلی قوی ظاهر شده و فکر می‌کنم بازی پرگلی را شاهد باشیم. پیش‌بینی می‌کنم و امیدوارم ایران برنده این مسابقه باشد.

کامبیز دیرباز (بازیگر): فینال زود هنگامی را شاهد خواهیم بود و فکر می‌کنم دو بر یک برنده این بازی باشیم و در نهایت هم بتوانیم قهرمان شویم.

پژمان بازغی (بازیگر): فکر می‌کنم با توجه به شرایط خوبی که تیم ملی ایران دارد دو بر صفر برنده این مسابقه باشیم.

رسول خادم (پیشکسوت کشتی): به عنوان یک غیرفوتبالی نمی‌توانم نظر کارشناسی بدهم اما آرزو می‌کنم که ایران برنده از زمین خارج شود تا مردم خوشحال شوند.

کیمیا علیزاده (تکواندو کار): مثل همه‌ی مردم ایران دوست دارم کشورم برنده باشد و فکر می‌کنم یک بر صفر پیروز باشیم.

عباس جدیدی (پیشکسوت کشتی) : اگر بتوانیم در نیمه اول دروازه خود را بسته نگه داریم، می‌توانیم در نیمه دوم کار ژاپن را تمام کنیم.

سپهرحیدری(بازیکن سابق پرسپولیس): در ۹۰ دقیقه بدون گل مساوی می‌شود به وقت اضافه می‌رویم و یک بر صفر با گل کریم انصاری فرد برنده خواهیم شد.

هادی عامل (گزارشگر کشتی ): تیم ایران از نظر شرایط بدنی, روحی و روانی بسیار آماده است و احساس می‌کنم که ۲ بر ۰ برنده مسابقه باشیم.

انوشا شاهقلی (تنیسور): تیم ایران تیم سر حالی بوده و همه‌ی حریفان را از دم تیغ گذرانده است. فکر می‌کنم در این فینال زودهنگام تیم ایران ۲ بر ۰ برنده باشد.

احسان روزبهانی (بوکسور): تیم ملی ایران تیم منسجم و یکدستی است و بازیکنان سرحال و قبراق هستند. بازی سختی خواهیم داشت. دوست دارم بیرانوند گل نخورد و فکر می‌کنم دو یا سه گل به ژاپن خواهیم زد.

حسین شمس (پیشکسوت فوتسال): فکر می‌کنم با روند خوبی که در پیش گرفته‌ایم بتوانیم از سد ژاپن عبور کنیم. نتیجه را یک بر صفر به سود ایران پیش‌بینی می‌کنم.

مصطفی کارخانه (پیشکسوت والیبال): ما از هر نظر تیم بهتری نسبت به ژاپن هستیم و امیدوارم که بازی را ببریم. نتیجه مسابقه را ۲ بر ۱ به نفع ایران پیش‌بینی می‌کنم.

مراد محمدی (پیشکسوت کشتی): تیم ایران عملکرد خوبی را داشته و مقتدرانه ظاهر شده‌ است. فکر می‌کنم ۲ بر ۱ پیروز هستیم.

فروتن گل‌آرا (بوکسور): فکر می‌کنم بهتر از جام‌جهانی هستیم و می‌توانیم بر ژاپن غلبه کنیم. احساس می‌کنم ۲ بر ۱ پیروز خواهیم شد.

سپیده توکلی (دو و میدانی): به نظر من بازی ۲ بر ۱ می‌شود اما احساسم می‌گوید که بیرانوند گل نمی‌خورد.

وحید شمسایی (پیشکسوت فوتسال): تیم ایران یک همدلی خوبی بین بازیکنان و کادرفنی در خورد می‌بیند و فکر می‌کنم این ژاپن نمی‌تواند بر ما غلبه کند. استنباطم این است که ۲ بر ۱ پیروز می‌شویم.

امیر غفارمنش (بازیگر): آقای کی‌روش تیم خوبی ساخته است و اگر هم نتوانیم پیروز شویم چیزی از ارزش‌های ایران کم نمی‌شود. احساس می‌کنم ۲ بر ۱ پیروز این مسابقه هستیم اما بیرانوند سرسخت تر از این حرف‌ها است که ماقبل حریفان کم بیاورد.

مهدی جاوید (فوتسالیست): احساس می‌کنم این بازی پایاپای پیش می‌رود و در نهایت به پربات پنالتی کشیده خواهد شد. امیدوارم ایران با درخشش بیرانوند بتواند در ضربات پنالتی پیروز شود.

فریدون آسرایی (خواننده): فکر می‌کنم ایران اگر بتواند در نیمه اول گل بزند می‌توانیم ۲ بر ۰ پیروز شویم. ایران به فینال خواهد رسید و قطر را هم در فینال شکست خواهد داد.

مریم طوسی (دو و میدانی): نتیجه را دو بر صفر پیش‌بینی می‌کنم. عملکرد خوبی داشتیم و قدرتمند ظاهر شده‌ایم.

یوسف کرمی( پیشکسوت تکواندو): تیم خوب و قدرتمندی داریم و فکر می‌کنم ۲ بر۱ پیروز این مسابقه ما هستیم.

مهران عالیقدر (فوتسالیست): ایران بخت اول قهرمانی است و ما می‌توانیم با اختلاف کم ژاپن را شکست دهیم. امیدوارم در فینال به امارات برخورد کنیم تا این تیم در خاک خود شکست دهیم.

ناصر محمدخانی (پیشکسوت فوتبال): اگر اتفاقات غیرمترقبه رخ ندهد ایران این بازی را با نتیجه ۲ بر ۱ خواهد برد.

آرش برهانی (پیشکسوت استقلال): ژاپن یکی از سخت‌ترین حریفان ایران در این رقابت‌ها است. ایران با اختلاف یک گل این مسابقه را به سود خود خاتمه خواهد داد.

علی فتح‌الله زاده (مدیرعامل سابق استقلال): ژاپن حریف سختی برای ما نخواهد بود و ایران این مسابقه را ۲ بر ۰ خواهد برد.

محمد رویانیان (مدیرعامل سابق پرسپولیس): تا به اینجا که عملکرد فوق العاده بوده و با این شرایط یک برد دیگر برابر ژاپن غیرقابل تصور نخواهد بود و امیدوارم با تک گل مهدی ترابی برنده باشیم.

فرشاد پیوس (پیشکسوت پرسپولیس): کار سختی داریم و بازی نزدیکی بین دو تیم خواهد بود و احتمالا یک بر یک و در ضربات پنالتی برنده خواهیم شد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید