چرا ذوب‌آهن به این روز افتاد/ منصوریان تیمی متفاوت می‌سازد؟

0

میزان/ تیم فوتبال ذوب‌آهن امسال برخلاف لیگ هفدهم حال و روز چندان خوبی ندارد.
تیم فوتبال ذوب‌آهن روز گذشته (سه‌شنبه) در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف پرسپولیس رفت که این بازی در نهایت با شکست ذوب‌آهن به پایان رسید.
تیم ذوب‌آهن که بعد از جدایی امیر قلعه‌نویی امسال کارش را با امید نمازی آغاز کرد نتوانست موفقیت چندانی در لیگ هجدهم داشته باشد. نمازی بار‌ها سعی کرد از روش‌های مختلف برای بهبود روند تیمش استفاده کند، ولی این سرمربی در ذوب‌آهن خیلی دوام نیاورد و پس از شکست سنگین مقابل تراکتورسازی رفتنی شد. این اتفاق در حالی رخ داد که باشگاه ذوب‌آهن بلافاصله علیرضا منصوریان را به عنوان سرمربی خود انتخاب کرد.
ذوب‌آهن که امسال یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا بوده و عنوان نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر را یدک می‌کشد اصلا در حد انتظارات ظاهر نشده و تا اینجای لیگ در رتبه چهاردهم لیگ برتر قرار دارد. سبزپوشان اصفهانی امسال به نوعی به باخت عادت کرده و مشخص نیست با این همه پول و امکانات چرا این تیم نتیجه نمی‌گیرد.
بازیکنان، امید نمازی، مدیریت یا … همه در ضعف امسال ذوب‌آهن نقش دارند، اما مشخص نیست که چه کسی مقصر اصلی ناکامی این تیم است مشکل هر چه که باشد ذوب‌آهن این روز‌ها حتی با منصوریان هم حال و روز خوبی ندارد و باید فکری به حال این تیم شود.
پس از پایان بازی‌های نیم‌فصل اول، لیگ برتر به دلیل حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا تعطیل شده و احتمالا ۵۰ روزی هیچ بازی در لیگ برتر انجام نمی‌شود. این فرصت خوبی برای تیم ذوب‌آهن است تا خود را به شرایط مطلوب برساند. اگر چه از باشگاه خبر می‌رسد که منصوریان قرار است تیم متفاوتی برای نیم‌فصل دوم بسازد و باید منتظر ماند و دید این مربی چه برنامه‌هایی برای تیمش دارد چون اگر موفقیتی نداشته باشد قطعا به سرنوشت امید نمازی دچار خواهد شد.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید