گلکسی A8s با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه رسما معرفی شد

0

ترنجی/ شاهد رونمایی رسمی از گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با سوراخ نمایشگر و دوربین سه گانه آن هم در چین هستیم. 

همانطور که از نام گلکسی A8s مشخص بود، این دستگاه برای بازار چین رسما معرفی شده است. گلکسی A9s و گلکسی A6s نیز پیش از این برای بازار چین معرفی شده بودند. گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با چیپست اسنپدراگون ۷۱۰ و حافظه رم ۶ یا ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ارایه خواهد شد. این مشخصات سخت افزاری گلکسی ای ۸ اس را در رده میان رده های لوکس قرار می دهد. تنوع رنگ بندی گلکسی A8s با بازگشت رنگ سبز زمردی سامسونگ از گلکسی اس ۶ اج خیلی جذاب به نظر می رسد. همچنین حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی گلکسی اس ۸ اس است.

دوربین سه گانه گلکسی A8s بخش مهمی از تمرکز سامسونگ برای فروش خواهد بود که ترکیب ۵+۱۰+۲۵ مگاپیکسلی برای این بخش انتخاب سامسونگ است. دوربین سلفی گلکسی A8s که درون سوراخ نمایشگر قرار دارد یا به قولی دوربین سلفی درون نمایشگر است نیز رزلوشن ۲۴ مگاپیکسلی دارد.

جالب اینکه بر خلاف دوربین سه گانه گلکسی A7 2018 که دوربین دوم دوربین زاویه دید عریض بود، اینجا شاهد دوربین دوم تله هستیم که زوم ۲ برابر اپتیکال می دهد. در حقیقت دوربین ۱۰ مگاپیکسلی با f/2.0 لنز تله دارد که این گشودگی دیافراگم برای دوربین تله بهترین در نوع خود است. دوربین اصلی ۲۵ مگاپیکسلی f/1.7 دارد و دوربین خودی ۵ مگاپیکسلی f/2.2 خواهد داشت و وظیفه آن عکاسی بوکه عنوان شده است! به راستی با دوربین تله دیگر نیازی به دوربین عمق سنج نیست!

اما اجازه بدهید به نمایشگر بپردازیم، بخشی که در گلکسی A8s می تواند اهمیت ویژه ای داشته باشد چون اولین موبایل سامسونگ با نمایشگر Infinity O است.

این گلکسی A8s است که بدون جلوه های ویژه یا پوشانده شدن لبه پایین می بینید. حاشیه لبه پایین هنوز وجود دارد اما نسبت به میان رده و حتی پرچمدارهای سامسونگ بسیار کمتر شده است. سوراخ نمایشگر کاملا بزرگ است و شخصا خیلی با آن ارتباط برقرار نمی کنم. بلندگوی مکالمه بین شیشه و فلز قرار گرفته و در کل طراحی جلوی گلکسی A8s با نمایشگر Infinity O به اندازه ۶.۴ اینچی احتمالا FHD+ به قرار بالا است.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید