۶ گلزن متفاوت پرسپولیس در فصل جاری

0

آخرین خبر/ سرخ پوشان در فصل جاری ۶ گلزن متفاوت داشته اند.
تیم پرسپولیس در لیگ هجدهم تا کنون ۱۳ بار موفق به گلزنی شده و در این ۱۳ گل، ۶ بازیکن متفاوت این تیم نقش داشته اند.
از مهاجم تا دفاع!
در تیم پرسپولیس تا کنون علی علیپور ۴ گل، نعمتی ۲ گل، کامیابی نیا ۲ گل، خلیل زاده ۲ گل و منشا و هعمتی هرکدام یک گل به ثمر رسانده اند و یکبار هم مدافع تیم حریف برای سرخ پوشان گلزنی کرده است. جالب اینجاست که از مدافع تا هافبک و مهاجم، همه و همه در فصل جاری برای پرسپولیس گلزنی کرده اند.
آمار عجیب منشا
آخرین باری که گادوین منشا در فصل جاری برای سرخ ها گلزنی کرده به دیدار پرسپولیس-فولاد در هفته دوم بازمی گردد. او در این بازی گل دوم سرخ پوشان را به ثمر رساند و بعد از آن دیگر موفق به باز کردن دروازه حریفان نشد. منشا در لیگ هجدهم در طول ۸۷۰ دقیقه حضور در زمین تنها یک گل زده که آمار خوبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود.
علیپور افت کرده؟
علی علیپور آقای گل فصل گذشته تیم پرسپولیس در فصل جاری در ۱۳ بازی (۱۱۳۴ دقیقه) برای پرسپولیس به میدان رفته و در مدت تنها ۴ بار گلزنی کرده، یعنی به ازای هر ۲۸۳ دقیقه یک گل.
این در حالی است که علیپور فصل گذشته با ۱۹ گل زده، عنوان آقای گلی لیگ برتر را به خود اختصاص داد اما در این فصل هنوز نتوانسته درخشش گذشته را داشته باشد و اخیرا هم صحبت از پیشنهادات خارجی این بازیکن بود.
چرا مهاجمان گل نمی زنند؟
به نظر می رسد در غیاب بازیکنانی چون مسلمان، احمدزاده و وحید امیری، بازیسازی در پرسپولیس به حداقل ممکن رسیده است. سرخ پوشان در میانه میدان تنها بشار رسن را دارند و اگر او نباشد در دیدارهای سرخ پوشان، خلاقیت بسیار کم دیده می شود. پرسپولیسی ها امیدوار هستند که با فرارسیدن نقل و انتقالات زمستانی و اضافه شدن نفراتی چون ترابی و رفیعی بار دیگر بتوانند موقعیت های به مراتب بیشتری در بازی های شان ایجاد کنند.

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید